שובל-יושע, עורכי דין ונוטריון

משרד שובל־יושע, עורכי דין ונוטריון מספק שירותים משפטיים וליווי בכל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית- תמ"א 1/38 , תמ"א 2/38 ופינוי־בינוי. המשרד הוא מהחלוצים בתחום, ונחשב למשרד מנוסה מאוד ובעל מוניטין בפרויקטים אלו.

ייצוג דיירים

 • פרויקטי תמא 3850-55
  מתחמי פינוי בינוי6
  סהכ דירות1000-1500
 • פרויקטי תמא 38120-125
  מתחמי פינוי בינוי2
  סהכ דירות1500-2000
 • פרויקטי תמא 3820-25
  מתחמי פינוי בינוי
  סהכ דירות200-30

ייצוג יזמים

 • פרויקטי תמא 385-10
  מתחמי פינוי בינוי
  סהכ דירות100-200
 • פרויקטי תמא 3825-30
  מתחמי פינוי בינוי
  סהכ דירות1500-2000
 • פרויקטי תמא 3820-25
  מתחמי פינוי בינוי
  סהכ דירות200-300

עמית יושע
עו"ד ונוטריון שותף

רועי שובל
עו"ד שותף

עד היום הוביל המשרד יותר מ־ 200 פרויקטים, בעיקר באזור מרכז הארץ, ויותר מ־70 מהם מצויים בשלב הביצוע או שכבר הושלמו. במרבית הפרויקטים מייצג המשרד את בעלי הדירות ולא את היזמים.


עמידה בשני עקרונות מרכזיים
למשרד שני עקרונות מרכזיים המנחים אותו בפעילותו: האחד - הימנעות מניגודי עניינים. המשרד מקפיד על יושרה, על הגינות ועל הימנעות מניגודי עניינים ומנסיבות העלולות ליצור ניגודי עניינים, ובהתאם לכך לעולם לא יְיַצג בעלי דירות בפרויקט מול יזם הנמנה עם לקוחות המשרד. 

העיקרון השני הוא אקטיביות ומעורבות פעילה ורציפה בפרויקטים שבהם מעורב המשרד. עורכי הדין במשרד מעורבים בניהול ובקידום העסקה גם מעבר להיבטיה המשפטיים, עומדים לצד בעלי הדירות ומייעצים להם בכל עניין, ובכך מביאים לשיעור גבוה מאוד של פרויקטים שנחתמים על ידי הרוב החוקי הדרוש, ומושלמים ומאוכלסים בהצלחה.


התמחות ייחודית בליווי מיזמי פינוי־בינוי
המשרד מנוסה מאוד גם בליווי מיזמי פינוי־בינוי, כאמור, שכמותם עדיין אין רבים בנמצא. המשרד מתגאה בליווי של כמה וכמה פרויקטים מסוג זה, כולל מתחם פינוי־בינוי גדול בשכונת קריית יובל בירושלים, שעבר בהצלחה את כל הליכי התכנון, הליווי הבנקאי והפינוי, ומצוי כעת בשלב הביצוע - לאחר שבעלי הדירות קיבלו את כל הערבויות הבנקאיות הדרושות, פינו את הדירות הישנות והבניינים נהרסו.

משרד שובל־יושע דוגל ביסודיות, במקצוענות ובמצוינות, המתבטאים בין היתר בניסוח דקדקני של חוזים ומסמכים רלוונטיים, הן במסגרת ההתקשרות החוזית שבין בעלי הדירות ליזם והן בהתקשרות החוזית מול הגורמים הפיננסיים המעניקים ליווי לפרויקט. כך מצליח המשרד פעם אחר פעם להשיג הסכמות רחבות הן בין בעלי הדירות ליזם, והן בין בעלי הדירות לבין עצמם, ולאפשר את יציאת הפרויקט לפועל. 

הידע והניסיון המעשיים והעשירים של המשרד מתבטאים לא רק בליווי פרויקטים, אלא גם בהזמנתם של עורכי דין מהמשרד להרצות בפורומים שונים העוסקים בנושא, בפרסומים רבים של מאמרים במדיה ובמעורבות בחקיקה ובתיקוני חקיקה הנוגעים לתחום ההתחדשות העירונית על כל היבטיה.


מומחיות המבוססת על ניסיון של שנים רבות
הודות לשנות הפעילות הרבות של שובל־יושע בתחום ההתחדשות העירונית, נחשבים השותפים בו למומחים בכל היבט הקשור בהתחדשות עירונית - כולל היבטי מיסוי, הליכים משפטיים נדרשים אצל הגורמים השונים, התנהלות מול ועדות התכנון, הסדרי מימון, שעבודים ובטוחות. 

מלבד תחום ההתחדשות העירונית, למשרד ניסיון רב גם בעסקאות נוספות בתחום המקרקעין והנדל"ן. המשרד מלווה ומוביל עסקאות בשלל תחומי הנדל"ן, לרבות ליווי עסקאות למכירה או לרכישה של דירות מגורים ובתים, נכסים מסחריים, ליווי עסקאות קומבינציה ורכישה במסגרת הליכי חדלות פירעון. 

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6914444